czwartek, 06 lipiec 2023 17:36

Koncert Bardabusz Orchestra podczas Święta Drawy

Już 22 lipca odbędzie się barwne Święto Drawy. To święto miasta, podczas którego w czasie korowodu ulice Złocieńca ożyją i wypełnią się kolorami, muzyką i uśmiechem.

Jednak tegoroczne święto to nie tylko barwny korowód i ciekawe stoiska.

Złocieniecki Ośrodek Kultury wspólnie z Urzędem Miejskim w Złocieńcu przygotowuje również koncerty. Jednym z nich będzie koncert Bardabusz Orchestra.

Grali razem z Kate Ryan, Shaun Baker & Jessica Jean. Bardabusz Orchestra to 14. muzyków, którzy dadzą energetyczny koncert 22 lipca w trakcie Święta Drawy..

Razem z orkiestrą wystąpią piękne, utalentowane i żywiołowe wokalistki: Sybilla Sobczyk, Nicole Kulesza i Roxana Tutaj oraz doskonały Piotr Tłustochowicz

Bardabusz Orchestra można było zobaczyć podczas największych wydarzeń jak np. Miss Polonia w sali kongresowej w Warszawie czy sylwestrach w hotelach Gołębiewski i Westin Warsaw.

Bardabusz Orchestra odbyła 10 – letnie tournée z amerykańskimi wokalistami grając w największych teatrach, filharmoniach oraz wielkich halach widowiskowo – sportowych w całej Europie m.in.: wielokrotnie w Opernhaus Zürich, Filharmonii Berlińskiej, Beethovenhalle i Staatstheater Hannover, a teraz wystąpią w Złocieńcu.